HETI MENET 10.14-20.

Nincs megállás, újabb duplázós hetünk lesz. Szerdán (2024.10.16.) 18:00 órakor a Pallacanestro Reggiana csapatát fogadjuk, majd szombaton (2024.10.19.) az eddigi veretlen Paks csapata érkezik hozzánk. A szerdai BL mérkőzésre már elindult az online jegyértékesítés, ami EZEN A LINKEN érhető el. A fiúk hétfő hajnalban érkeztek haza, de már ma este edzés vár Perl Zoliékra. A szerdai összecsapás előtt még kedden egy dupla edzésnapot tart Milos Konakov, majd meccsnapon már csak egy dobóedzéssel hangolódunk a 18:00 órás feldobásra. A lenti összefoglalókkal pedig szurkolóink tekinthetnek vissza csoportunk első fordulójára.

A szerdai mérkőzésen is folytatódik a Crucial Catch hónapunk, amikor a daganatos megbetegedések megelőzésére, annak szűrésére hívjuk fel a figyelmet, valamint az Alpokalja a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak szervezünk gyűjtést. A második Bajnokok Ligája meccsünkön egy, a Neked Elmondomos Srácok segítségével egy limitált, Váradi Benedek, Marin Clark II. és Perl Zoltán által aláírt szurkolói pólót lehet nyerni! A kampány során 1 db tombola vásárlásakor 300 Ft5 db vásárlása esetén 1250 Ft, míg 10 db megvásárlásával 2000 Ft-tal támogatod az Alpokalja a Daganatos Gyermekekért Kh. Alapítvány munkáját A sorsolásra minden hazai mérkőzés 2. félidejének 1. időkérésénél fog sor kerülni! *Tombolát éppen ezért mindig az 1. félidő végéig lehet vásárolni.

A hétvégén pedig már az 5. fordulót rendezik a Magyar Bajnokságban. Az eddig veretlen Paks csapatát fogadjuk, akik eddig átlagban 18 ponttal voltak jobbak ellenfeleiknél. Természetesen a szombati rangadóra is lesz online jegyértékesítés, ami előreláthatólag csütörtök reggel/délelőtt fog kezdődni. Az 5. fordulós mérkőzésünket majd a Hunbasket Tv-n lehet nyomon követni.

Ha érdekelnek a sárga-fekete hírek, és első kézből akarod megkapni az információkat töltsd le az ingyenes Falco-appot, ahol minden sárga-fekete tartalom megtalálható.